wybierz autora:
  • Serdecznie dziękujemy Rodzicom za okazane wsparcie w tej trudnej dla Wszystkich sytuacji. Dziękujemy za kwiaty i ciasto. Nauczyciele Publicznego Przedszkola nr 6.
    Relacja 2019-04-10, 13:45 | autor: Administrator Strony
  • Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji organizowanej w ramach obchodów dnia osób z autyzmem. Tolerancja to niezwykle ważna sprawa, której uczymy naszych przedszkolaków. Dzięki rozmowom na temat autyzmu dzieci wiedzą, że jesteśmy różni
    Relacja 2019-04-05, 20:47 | autor: Administrator Strony
  • Dzieci z grup 3,4 i 6 uczestniczyły w spektaklu w MOK w Jastrzębiu - Zdroju pt. "Piotruś Pan". Dzieci z zachwytem słuchały piosenek i obserwowały scenę. Ten dzień przyniósł wiele wrażeń.
    Relacja 2019-03-22, 20:24 | autor: Administrator Strony
  • Dzieci z naszego przedszkola spotykały się na wspólnym świętowaniu. Śpiewając piosenki o wiośnie i idąc w pochodzie pożegnały zimę. Aby z tradycji stała się zadość, spalono również Marzannę - symbol zimy. To był bardzo fajny dzień. Mamy nadzieję
    Relacja 2019-03-22, 20:14 | autor: Administrator Strony
  • Nasze przedszkolaki odwiedziła pani policjantka z K.M.P. w Jastrzębiu - Zdroju. Opowiedziała o tym, jak się chronić przed atakiem obcego psa. Na koniec dzieci dostały odblaski.
    Relacja 2019-01-27, 12:23 | autor: Administrator Strony
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7