wybierz autora:
  • I do naszego przedszkola przybył długo wyczekiwany gość. Dzieci miały okazję zaśpiewania piosenki i recytowania wierszyków. Najważniejszy był moment rozdawania prezentów. To było nie lada przeżycie dla najmłodszych przedszkolaków.
    Relacja 2019-12-08, 22:35 | autor: Administrator Strony
    Relacja 2019-12-08, 22:26 | autor: Administrator Strony
  • Dzieci ze starszych grup przygotowały się na przyjęcie gościa jakim był górnik. Przedszkolaki wystąpiły z tańcem i piosenką, a gość opowiedział o swoim stroju galowym. Na koniec przedstawiciele grup wręczyli upominek z okazji święta jakie obchodzono - Barbórki.
    Relacja 2019-12-08, 22:21 | autor: Administrator Strony
  • W naszym przedszkolu wszystkie grupy obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Listopad to miesiąc, w którym przypominamy przedszkolakom, że mają przy sobie najprawdziwszego przyjaciela - misia. Zabawy z misiem sprawiły dzieciom dużo radości.
    Relacja 2019-12-08, 22:13 | autor: Administrator Strony
  • Od niedawna w naszym przedszkolu mamy 5 sztuk oczyszczaczy powietrza. Zarząd Województwa Śląskiego wychodząc na przeciw najmłodszym mieszkańcom regionu stworzył kampanię edukacyjno - informacyjną pod nazwą "Mogę! Zatrzymać Smog - Przedszkolaku złap oddech".
    Komunikat 2019-12-01, 23:36 | autor: Administrator Strony