GRUPA 6 - LATKI - KATECHEZA

Witam wszystkich chętnych do zabawy w środę 24.06.2020 r. Kolejna propozycja na spędzenie wolnego czasu to Wiatr i ogień.
Pan Jezus powiedział swoim apostołom, że wkrótce będzie musiał udać się z powrotem do Królestwa swojego Ojca w niebie. Obiecał im również, że Pan Bóg ześle na nich Ducha Świętego, który pomoże im w dalszej misji głoszenia Słowa bożego i nawracania ludzi. pewnego dnia w święto żniw zwane Pięćdziesiątnicą apostołowie przebywali razem w pokoju. Nagle usłyszeli szum, jak gdyby wiatr wpadł do środka, a zaraz potem nad ich głowami ukazały się języki ognia. Był to Duch Święty, który natchnął ich, aby poszli w świat i głosili Słowo Boże.
Poproście rodziców lub dziadków aby zrobili z wami latawiec. Najlepiej w kolorze czerwonym. Fruwający na wietrze będzie przypominał wam o zesłaniu Ducha Świętego na apostołów.
Pozdrawiam Was gorąco. Pani Ania.
Komunikat 2020-06-24, 11:57 | autor: Administrator Strony