DZIEŃ UŚMIECHU W GRUPACH IV i VI

6 października obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji grupa IV i grupa VI spotkały się na wspólnych zabawach z uśmiechem. Na początek wysłuchały śmiesznego wierszyka „Kaczka dziwaczka”, rozpoznawały fragmenty wiersza które ich rozśmieszyły. Z dużym zaangażowaniem rysowały uśmiechnięte dłonie i wesołe serduszka . Tymi pięknymi , uśmiechniętymi obrazkami ozdobiliśmy wspólnie drzewo, na którym pojawiły się w postaci listków dłonie chłopców i serduszka dziewczynek. Wspólnie zabawiliśmy się w zabawę „Domy na ulicy Śmiesznej”. Następnie wybrały się podróż z uśmiechem z zamkniętymi oczami w obłokach do recytowanego tekstu – nie bardzo miały chęć wracać do rzeczywistości… Na zakończenie nauczyliśmy się pląsu „Śmiej się , śmiej !”. Za wspólną zabawę dzieci otrzymały medale „Uśmiechnięty przedszkolak”
Uśmiechajmy się na co dzień – nie tylko w ten dzień!

Wychowawcy Anna Siuda i Dorota Niemczyk
Relacja 2017-10-09, 12:05 | autor: Administrator Strony