OBCHODY DNIA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20 września dzieci z grup: IV, V uczestniczyły w uroczystych obchodach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Dzieci spotkały się w sali grupy IV by wspólnie świętować ich dzień. Panie Ewa i Ania przywitały zebranych, po czym dzieci zabrały głos nt. ,, Jaki powinien być grzeczny przedszkolak ?”. Następnie przedszkolaki brały udział w pokazie baniek mydlanych. Jak na wspólne świętowanie przystało, nie mogło zabraknąć zabaw ruchowo-sprawnościowych. Były więc zabawy z taczkami, niesieniem piłeczki ping-pongowej oraz zabawa z woreczkiem na głowie, które dostarczyły dzieciom wiele radości. Przy wesołych rytmach muzyki przedszkolaki brały udział w zabawie ,,Spacerek” oraz ,, Powitanie” podczas którego witały się w parach różnymi częściami ciała. Na zakończenie zabawy wszystkie przedszkolaki dostały pamiątkowe medale, baloniki i dyplomy.
Wspólna zabawa była bardzo udana i sprawiła dzieciom wiele radości.

wych. Ewa Kłosińska i Anna Siuda
Relacja 2017-09-20, 19:44 | autor: Administrator Strony